Karaköy Moto Kurye %20 indirim
Karaköy Moto Kurye %20 indirim

Karaköy Kurye

Karaköy, İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde bankalarıyla ünlü en eski ticaret merkezlerinden biridir. Eski Antik Galata semtinin modern adıdır. Tarih boyunca liman ve ticaretin merkezi olma özelliğiyle ön plana çıkmıştır. Boğazın Avrupa tarafında Haliç'in ağzında yer alır. Karaköy, şehrin çok tarihsel bölgelerinden ve en eskilerinden biridir. 19. yüzyılın son çeyreğinde Osmanlı Devleti'nin finans merkezi haline gelmişti. Bugün ise, önemli bir ticaret ve ulaşım yeri merkezidir.

Karaköy Kurye Kurye,Moto Kurye,Motor Kurye,Motorlu Kurye,Net Kurye,Karaköy Kurye.Kurye,Moto Kurye,Motor Kurye,Motorlu Kurye,Net Kurye,Karaköy Kurye.Kurye,Moto Kurye,Motor Kurye,Motorlu Kurye,Net Kurye,Karaköy Kurye.Kurye,Moto Kurye,Motor Kurye,Motorlu Kurye,Net Kurye,Karaköy Kurye.Kurye,Moto Kurye,Motor Kurye,Motorlu Kurye,Net Kurye,Karaköy
karaköy moto kurye şubesi 2004 yılında açılmıştır bugüne kadar hırdavatçılar için büyük kolaylıklara imza atan firmamız size hizmet vermeye devam ediyor.
 

Bölge Karaköy Meydanı'ndan kendisini çevreleyen semtlere bağlanır. Güney batıda Galata Köprüsü Karaköy'ü Eminönü'ne bağlar. Tersane Caddesi batıda Azapkapı'ya, Voyvoda Caddesi kuzeybatıda Şişhane'ye,Yüksek Kaldırım Caddesi kuzeyde Beyoğlu'na, Kemeraltı ve Necatibey Caddesi kuzeydoğuda Tophane'ye açılır. Ticari bölge 19. yüzyılda bankaların ve sigorta şirketlerinin orijinal toplanma yeriydi. Bugün ayrıca mekanik, elektrik, su tesisatı, musluk, boru araç gereçleri ve elektronik yedek parçacıların yurdudur.

2004 senesinde ilk işimizi aldığımız semt Karaköy Perşembe pazarı caddesi idi.Ogünden bu güne karaköyde ki firmaların müşterilerine aldıkları ürünleri güvenli ve acil şekilde ulaştırmaktayız.Karaköy kurye tecrübeli kuryeleri ile Karaköy subesi olarak hemen kapınızda olacaktır.

Karakoy kurye,Karaköy moto kurye,Karaköy motorlu kurye,Karaköy Express kurye,acil kurye,hızlı kurye,motorsikletli,motorcu,gümrük kurye,hırdavatçı kurye,Perşembe pazarı kurye,galata kurye,motor kurye.

Karaköy, İstanbul'un Beyoğlu ilçesine bağlı semt. Bankaları ve iş hanlarıyla ünlü en eski ticaret merkezlerinden biridir. Eski Galata semtinin modern adıdır. Tarih boyunca bir liman ve ticaret merkezi olma özelliğiyle ön plana çıkmıştır. Boğaziçi'nin Avrupa tarafında Haliç'in ağzında yer alır. Karaköy, şehrin çok tarihsel bölgelerinden ve en eskilerinden biridir. 19. yüzyılın son çeyreğinde Osmanlı Devleti'nin finans merkezi haline gelmişti. Bugün ise, önemli bir ticaret ve ulaşım merkezidir.

Bölge Karaköy Meydanı'ndan kendisini çevreleyen semtlere bağlanır. Güneybatıda Galata Köprüsü Karaköy'ü Eminönü'ne bağlar. Tersane Caddesi batıda Azapkapı'ya, Voyvoda Caddesi kuzeybatıda Şişhane'ye, Yüksek Kaldırım Caddesi kuzeyde Beyoğlu'na, Kemeraltı ve Necatibey Caddesi kuzeydoğuda Tophane'ye açılır. Karaköy bölgesi 19. yüzyılda, bankaların ve sigorta şirketlerinin toplanma yeriydi. Ayrıca günümüzde mekanik, elektrik, elektronik ve su tesisatı ekipmanlarının kolaylıkla bulunabileceği yerlerden biridir.

Karaköy, Bizans zamanından beri bir liman alanına sahipti. Haliç'in kuzey sahili yerleşim için ayrıydı. Yaklaşık Milattan Sonra 1000 civarında, Bizans İmparatoru Cenovalı tüccarlara bu bölgede yerleşme ve iş yapma iznini vermiş ve garantilemişti. Cenovalı'lar kendilerini ve ambarlarını korumak için dayanıklı istihkamlar yaptılar. Ceneviz duvar kalıntıları hâlâ görülebilir. Fakat Galata Kulesi onların içinde görülebilen duvarlardaki en yüksek ve en kuvvetli noktadır. 15. yüzyılda Galata bir İtalyan şehrine benziyordu.

 

Karaköy ve Galata Kulesi

1453'te İstanbul'un fethinden sonra, bölge üç yerleşim kategorisine sahipti; Ceneviz, Venedik ve Katalan tüccarları; Ceneviz ve Osmanlı vatandaşları ile Rum, Ermeni, Gürcü ve Yahudiler. Nüfus kompozisyonu kısa zaman içinde değişti. 1478 nüfus sayımı'na göre bölgenin hemen hemen yarısı Müslüman idi.

1500 yılından itibaren, daha çok İspanyol engizisyonundan kaçan Sefarad Yahudileri buraya yerleşti. Karaköy, 1854-1856 Kırım Savaşı için savaşmaya gelen Avrupalıların ikinci akınına maruz kaldı. Savaş için gelen Britanyalı, Fransız ve İtalyan birleşik güçlerinin akınıydı. Rıhtım eksikliği, ordunun ve askeri ekipmanlarının boşaltılmasını zorlaştırdı. Bir Fransız şirketi 1879'da Karaköy'e bir iskele yapmak istedi, ancak 1895 yılında bitirilecekti.

19. yüzyılın son on yılında Karaköy kendini bankacılık bölgesi olarak geliştirdi. Osmanlı Bankası buraya merkezini kurdu. İtalyan ve Avusturya sigorta şirketleri şube ofislerini açtılar.

20. yüzyılda ticaret aktivitelerinin artması ile liman gümrük binaları, yolcu terminali ve deniz antreposu ile genişledi. Karaköy ayrıca, iskele boyunca yer alan Yunan tavernaları ile meşhur hale geldi. Ekim Devrimi (1917) sonrası Rusya'dan kaçan binlerce Beyaz Rus bu alana geldi ve yerleşti.

Ulaşım

 

Galata köprüsü ve Galata Kulesi

Karaköy, bugün uluslararası ve şehir içi yolcu trafiğinde büyük taşımacılık merkezidir. Galata Köprüsü Karaköy ile Tarihi yarımadayı birbirine bağlar, köprü üzerinden geçen tramvay hattı Zeytinburnu-Kabataş arasında çalışır. Yeraltı füniküler hattı (Tünel) 1875 yılından beri insanları Karaköy'ün alt ucundan İstiklal Caddesi'na taşır.

İstanbul'un tek yüzen iskelesi olan Karaköy İskelesi'nden vapurlarla Boğaziçi'nin Anadolu yakasındaki Haydarpaşa Garı ile Kadıköy'e ulaşım sağlanır.

Karaköy Limanı'ndan feribotlar, Karadeniz limanları; Odessa, Yalta, Sivastopol, Kırım, Kezlev, Herson, Novorossisk, Köstence çalışır. Büyük lüks seyahat gemileri Akdeniz limanlarından Atina, Dubrovnik, Civitavecchia ve Venedik limanlarına seyrederler.

Medyayı oynat

Karaköy İskelesi, arkada Galata Kulesi, solda Galata Köprüsü (Şubat 2013)

Medyayı oynat

Karaköy vapur iskelesi (Şubat 2013)

Ticaret

Yüzyıllardır aktif bir iş merkezi olan Karaköy, İstanbul'un en önemli ticaret merkezidir. Tersane Caddesi etrafındaki Perşembe Pazarı'nda bütün çeşitli makine parçaları ve aletler satışa sunulur. Elektrik parçaları satan dükkânlar Voyvoda Caddesi'nde yer alır. Kemeraltı Caddesi'nde çeşitli tesisat malzemeleri bulunabilir. Selanik Pasajı, Karaköy alanının alışveriş merkezidir. Dükkânlar elektronik parçalar üzerinde ihtisaslaşmışlardır. Üzerinden yoğun tarafiğin geçtiği bir yeraltı çarşısı olan Karaköy Alt Geçidi, Karaköy İskelesi'ne alttan ulaşımda emniyetli bir geçiş sağlar. Karaköy, ayrıca deniz ürünleri, börek, muhallebi ve baklava yemek için popüler bir yerdir. Çeşitli küçük balık restoranları, pub ve kafeler Galata Köprüsü'nün Karaköy tarafında yer alır. Yolcu terminal binasında yer alan Liman Lokantası akşam yemeği ile meşhurdur. İstanbul'un genelevleri de Karaköy'dedir.

İlgili yerler

Karaköy'de, çeşitli eğitimsel ve dinsel yerler Latin-Katolik, Rum-Ortodoks, Ermeni ve Bulgar kiliseleri, zamanında Gürcüler tarafından da kullanılan sinagog ve Yunan, Yahudi, Fransız, İtalyan ve Avusturya okulları var olup kendi tarihsel kozmopolit karakterlerini yansıtırlar. Karaköy'de Avrupalı toplulukların bıraktığı zengin büyük tarihsel anıtlar bulunur. Bu eserler, Osmanlı döneminden beri zenginleşmektedir.

Müzeler

 • İstanbul Modern Türkiye'nin 2004 yılından beri çağdaş sanatlara adanan ilk ve tek özel müzesi, yenilenen eski deniz antreposu No.4 de ev sahipliği yapar.
 • Osmanlı Bankası
 • Türkiye Yahudi Müzesi

Kiliseler

 • San Petro ve Paolo Kilise'si, 1604 yılında inşa edildi.
 • Sankt Georg Kilisesi, 1675-1677 de Fransız rahipleri tarafından inşa edildi ve 1908 de Avusturyalı Lazaristler tarafından restore edildi.
 • Saint Michael Kilisesi
 • San Francesco Kilisesi
 • Santa Anna Kilisesi
 • Santa Maria Kilisesi
 • San Domenica Kilisesi
 • San Zoni Kilisesi
 • Surp Sarkis Kilisesi; 1360 civarında inşa edildi. İstanbul'daki en eski Ermeni kilisesidir.
 • Surp Hisus Pırgiç Kilisesi, bir Ermeni Katolik Klisesi. 1834'de inşa edildii. 1850'den 1928 yılına kadar patrikliğe ait bir yer olarak hizmet veriyordu. (Patrikliğin Beyrut' a taşınmasına kadar.)
 • Saint Benoit Kilisesi ve manastırı, okul ve dispanser. İstanbul'un en önemli ve köklü Latin Katolik kurumlarından biridir.
 • Galata Bulgar Kilisesi. Erken 20. yüzyılda küçük bir klise olarak Katolik Bulgar cemaatinin ihtiyaçları için inşa edildi.
 • Haghios Nikolas Türk Ortodoks Kilisesi
 • Haghios Ioannis Süryani Kilisesi

Sinagoglar

Camiler

Eğitim

1

Karaköy Kurye

2

Karaköy Hızlı Kurye

3

Karaköy Express Kurye

4

Karaköy Motor Kurye

5

Karaköy Motorlu Kurye

6

Karaköy Moto Kurye

7

Karaköy Acil Moto Kurye

8

Karaköy Motorsikletli Kuryeci

9

Karaköy Express Moto Kurye

 

 

KARAKÖY HIRDAVATCILAR ÇARŞISI - Hırdavat Malzemeleri

www.toptanhirdavatmalzemeleri.com/.../KARAKOY-HIRDAVATCILAR...
Karaköy hırdavatcılar çarşısı Arap Cami Mh. Tersane Caddesinde bulunan Galata Hırdavatçılar Çarşısına otobüsle gelmek isteyenler için perşembe pazarı ...


ISTANBUL FIRMA REHBERİ RESMİ SİTESİ, KARAKÖY ...

www.istanbulfirmarehber.com › İNŞAAT › HIRDAVATÇILAR
İstanbul'un KARAKÖY ilçe/semtinde hizmet veren, HIRDAVATÇILAR sektöründe bulunan tüm firma ve şirketlerin listesi, adresleri telefon numaraları.
En ucuz hırdavat ve yapı malzemeleri,elektrikli el aletleri,akülü el aletleri,bahçe makineleri,kaynak makineleri ve jeneratörler ... No:13 Karaköy / İSTANBUL.

Karaköy Perşembe Pazarı Sanalpazar.com'da

www.sanalpazar.com/carsi/karakoy-persembe-pazari/ca8
Karaköy'de bulunan Perşembe Pazarı şimdi sanalpazar.com'da! Yıllardır en uygun fiyatlarla sahip olabildiğiniz her türlü hırdavat, elektrik malzemesi, çeşitli ...

Karaköy Perşembe Pazarı ve Galata Hırdavatçılar Çarşısı ...

https://www.youtube.com/watch?v=yVyWB1Et-As
6 Eyl 2015 - elekTRofizikci tarafından yüklendi
hazırlayan: elekTRofizikci. Geçen bölümde Karaköydeki bir elektronikçiler çarşısı olan SELANİK HAN ı birlikte ...
 

karaköy hırdavat

www.karakoyhirdavat.com/
Firmamız, inşaat sektörüne, satıcılara ve kullanıcılara hitap etmektedir. İnşaat malzemeleri profesyonel ve amatör teknik detaylı malzeme çeşitleri, elektrikli el ...

Karaköy İstanbul Hırdavatçılar Firmaları -İstanbul Firma ...

www.firmalar-rehberi.info/1-İstanbul-4-Karaköy-95-Hırdavatçılar-firmal...
İstanbul Hırdavatçılar Firmaları - İstanbul Firma Rehberi | firması | firmalar - firmaları | firma adresleri | Hırdavatçılar firma telefonları | İstanbul firma bilgileri ...
Ana Sayfa · Ürünler · İstek Formu · İletişim · Hakkımızda · Hırdavatçılar Çarşısı Online Alışveriş Sitemiz · Ana Sayfa · Ürünler · İstek Formu · İletişim · Hakkımızda ...

Karaköy Perşembe Pazarı - İstanbul - Hırdavat ve El Aletleri ...

https://tr-tr.facebook.com/pages/Karaköy-Perşembe.../26123330723626...

Kullanıcı oyu: 4,3 - ‎68 oy

Hilal Hırdavat Makina San. Tic Ltd. Şti., İstanbul

www.hilalhirdavat.com/
Kaynak Malzemesi ve Hırdavat Ürünleri. ... Adres, : Tersane Cad. Abdüssellah Sok. No:16. Karaköy / İstanbul. Telefonlar, : 0212 235 58 99, 0212 253 96 76.

hırdavat malzeme hepsi malzememarket.com-da

www.malzememarket.com/index.php?action=page_view&content...
Fortis Bank Karaköy Sübesi, TR 93 0007 1000 0530 4212 704T TL. Yapikredi Bankasi Perşembepazarı, TR 51 0006 7010 0000 0061 4253 03. İş Bankası Arap ...

Perşembe Hırdavatçılar ve Nalburlar | İstanbul Perşembe ...

www.bulurum.com/dir/hirdavatcilar-ve-nalburlar/persembe/
Perşembe Hırdavatçı ve Nalbur Numaralarını Türkiye'nin En Büyük Firma Rehberinde ... Perşembe Hırdavatçılar ve Nalburlar ... Karaköy, Beyoğlu, İstanbul.

İstanbul Karaköy Hırdavatçılar Firmaları - Haber34

www.haber34.com/istanbul-karakoy-hirdavatcilar-firmalari-5949.html
İstanbul Karaköy Hırdavatçılar Firmaları” 'nın listelendiği bu bölüm de sektörün öncü firmalarının adres,telefon ve firma isimleri yer almaktadır. Sizde burada yer ...

galata hırdavatçılar çarşısı - ekşi sözlük

https://eksisozluk.com/galata-hirdavatcilar-carsisi--1660182
24 May 2011 - 1936'da yıktırılan caminin yerine ise 1959'da hırdavatçılar çarşısı kuruldu. ... karaköy gibi bir yerde, ana caddenin, tarihin ortasının hırdavatçılar ...

Altunel Hirdavatcilik - İLETİŞİM

www.altunel.com.tr/shop_content.php?coID=7&XTCsid...
İletişim bilgilerimiz. Altunel Hirdavatcilik Ticaret ve San. A.Ş Galata Hırdavatcılar Çarşısı No: 57. Karaköy İstanbul. Tel: (+90) 0212 249 26 46. Fax: (+90) 0212 ...

Sevan Hırdavat

www.sevanhirdavat.com/
Faaliyetini teknik hırdavat alanında sürdüren SEVAN HIRDAVATÇILIK , kendi ... 1963 yılında İstanbul'un tarihi semtlerinden Karaköy'de şahıs firması olarak ...

Doğuş Hırdavat - hırdavatçı ve nalburlar, Tersane Cad ...

https://harita.yandex.com.tr/org/dogus_hirdavat/1037051299
Doğuş Hırdavat, Hırdavatçı ve Nalburlar. . Tersane Cad. Galata Hırdavatçılar Çarşısı No:52, Karaköy, Beyoğlu, İstanbul - Avrupa. Rota: nasıl gidilir.

Altunel Hırdavatçılık - hırdavatçı ve nalburlar, Hırdavatçılar ...

https://harita.yandex.com.tr/org/altunel_hirdavatcilik/1041382472
Altunel Hırdavatçılık, Hırdavatçı ve Nalburlar. . Hırdavatçılar Çarşısı D:57, Karaköy, Beyoğlu, İstanbul - Avrupa. Rota: nasıl gidilir.

Hırdavatçılar Çarşısı - İstanbul'da Hırdavat Mağazası

tr.foursquare.com › Mağaza & Hizmet › Hırdavat Mağazası

Hırdavatçılar Çarşısı. Hırdavat Mağazası · Beyoğlu. Tersane Cad. Karaköy, İstanbul, Türkiye. Yönlendirmeler. Saatler: Listelenen Yok (İnsanlar check-in yapınca ...

Motorlu Kurye
Montaj Bloggif oluşturulan
Express Kurye

Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Kuryemiz gönderinizi teslim eder etmez, firmamızdan size siparişiniz ulaştı bilgisi verilir.

Gece Moto Kurye

Akşam 18:00 den sonra vereceğiniz siparişler gece kurye olarak tabir edilmektedir. Firmamızda 24:00 a kadar kurye elemanı bulunmaktadır. Saat 21:30 dan sonraki siparişleriniz için yukarıda bulunan kurye telefonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Gece kurye hizmetimizakşam 19:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Saat 19:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 2 katıdır. 21:30 dan sonraki gönderiler için firmamız fiyat haklarını saklı tutar. Fiyat verilecek siparişin bilgilerin göre operasyon tarafından belirlenir.